Kategorie

Newsletter

Powyżej 300 zł brutto

aseopaper

Artykuły papierowe stosowane w szpitalach

ss
aseopaper

Szpitalne artykuły papierowe

Wykorzystywane w szpitalu artykuły papierowe służą przede wszystkim zapewnieniu bardzo wysokiego poziomu higieny. Dlatego oprócz oczywistych produktów, takich jak papier toaletowy, używa się tam również jednorazowych ręczników papierowych do osuszania rąk i ciała, ponieważ wielorazowe nawet prane w wysokiej temperaturze mogłyby nieść za sobą ryzyko zakażenia.

Do wszelkich zabiegów i wielu badań wykorzystuje się również różnej wielkości serwety i serwetki medyczne wykonane z papieru, które są z jednej strony podfoliowane, aby zapewnić odpowiednią czystość. Dla dzieci dostępne są też specjalne serwetki i podkłady z kolorowymi nadrukami, co pozwala maluchom czuć się bardziej komfortowo.

Jednym z działających na rynku dostawców szpitalnych artykułów papierowych jest firma Aseopaper, która w swojej ofercie ma szeroki wybór tego typu produktów. Jest ona w stanie dostarczyć oferowany asortyment w wybrane miejsce na terenie całego naszego kraju. Zapewnia wysoką jakość sprzedawanych wyrobów i ich bezpieczeństwo stosowania w szpitalach oraz innych placówkach medycznych. Na stronie internetowej można obejrzeć całą ofertę artykułów papierowych oraz wielu innych produktów, a następnie dokonać detalicznego lub hurtowego zamówienia wybranych z nich.