Poznaj zalety jednorazowych śliniaków dla dzieci

02-07-2021

Masz już dosyć ciągłego prania śliniaków? Zamień tradycyjne, materiałowe śliniaki w jednorazowe, papierowe akcesoria. Sprawdź, jakie są ich zalety!

Dlaczego warto zamienić tradycyjny śliniak na papierowy?

Śliniaki papierowe, wyposażone w specjalną kieszonkę, zapobiegającą spadaniu większych kawałków pokarmu bezpośrednio na ubranie maluszka i tym samym brudzenie go, doskonale sprawdzą się nie tylko podczas karmienia w domu, lecz również na spacerze czy w podróży. Zabrudzony śliniaczek wystarczy bowiem wyrzucić: nie trzeba martwić się, jak go przechowywać w dalszej podróży.

Jednorazowe śliniaczki posiadają  niezwykle chłonną warstwę wierzchnią z włókniny, a pod spodem wyposażone zostały w warstwę foliową, która chroni ubranko maluszka. Zakłada się je i ścigą szybko i prosto, gdyż zapinane są na taśmę klejącą. Co więcej, oferowane przez nas śliniaki są grube (airlaid + PE), dzięki czemu nie przepuszczają zabrudzeń, a także atrakcyjne wizualnie, z nadrukiem motywów dziecięcych. Oferujemy śliniaki jednorazowe o wymiarach 25 × 30 cm, z sześciocentymetrową kieszonką.

Jakie inne akcesoria papierowe przydadzą się w trakcie podróży z dzieckiem?

W trakcie podróży z dzieckiem przydadzą się również serwetki z motywami dziecięcymi, takimi jak zwierzątka czy zabawki, dzięki którym łatwo zadbasz o higienę maluszka oraz komfort jego podróżowania. Równie dobrze sprawdzą się specjalne podkłady, używane zazwyczaj w gabinetach dentystycznych lub pediatrycznych. Rozłóż je na nogach maluszka i dopiero wtedy podaj mu przygotowane wcześniej jedzenie. Nie chcesz, aby maluch w trakcie zabawy pobrudził stół, na którym rysuje lub bawi się plasteliną? Rozłóż podkład z kolorowymi wzorami.

Niezastąpiony w podróży okaże się również niezwykle chłonny ręcznik papierowy, wykonany w technologii air-laid, polegającej na wiązaniu wielu warstw materiału przy pomocy wysokiej temperatury, dzięki czemu ręczniki nie rozwarstwiają się. Oferowane przez nas ręczniki papierowe są również odpowiednio grube, a ich rozmiar umożliwia swobodne wycieranie rąk. Mocne i wytrzymałe, wykonane zostały z miękkiej i wytrzymałej celulozy o tłoczonej powierzchni.

Polecane artykuły

Jak zachęcić dzieci do używania serwetek i ręczników papierowych?

Jak zachęcić dzieci do używania serwetek i ręczników papierowych?

30-11-2022
Dzieci już od najmłodszych lat uczą się, aby zachowywać zasady higieny i korzystać z różnego rodzaju czyściw. Młode osoby powinny myć ręce po korzystaniu z toalety, po powrocie do domu, czy przed każdym posiłkiem. Ważne jest też, aby po umyciu rąk dokładnie je osuszyć. W tym...
Klucz do przyjaznej przestrzeni w placówkach edukacyjnych: kolorowe dozowniki

Klucz do przyjaznej przestrzeni w placówkach edukacyjnych: kolorowe dozowniki

24-06-2024
Wprowadzenie kolorowych dozowników do przestrzeni edukacyjnych może znacząco wpłynąć na atmosferę, sprawiając, że miejsce staje się bardziej przyjazne i przytulne dla dzieci. Kreatywne podejście do przestrzeni może przyczynić się do tworzenia inspirującego środowiska nauki i...